Home 5621201: CFS110-C20 20" Drop-In Water Filter for Cold Beverages
5621201: CFS110-C20 20" Drop-In Water Filter for Cold Beverages
by 3M
SKU: 5621201
Share this:
Share on Facebook Tweet on Twitter Share on Google+ Pin on Pinterest
3M CFS110-C20 20" Drop-in water filter for cold beverages. Capacity: 12 months, Flow rate: 12 GPM, Rating: 5 micron, Reduces: sediment, particulates. Dimensions: 20" x 2.5".
** Lead Time Varies**
SPEC_3M_20-inch-cartridges-drop-in.pdf
Related products
5581705: CFS8112 Water Filter Cartridge for Cold Beverages
620067881: Regulator Miniature Precise Assembly 60PSI Save 44%